Lassilan Autopiiri Oy

Yrityskontaktit

Vuori Pekka Kalevi

Yhteystiedot

Lassilan Autopiiri Oy
Kaupintie 11, 00440 HELSINKI
Helsinki
Saa reittiohjeet
Puhelin
Aukioloajat eivät saatavilla
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Vuori Pekka Kalevi on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Lassilan Autopiiri Oy.

Vuotuinen myynti
5 449 €
Postilokero
c/o Realia Isännöinti Kaupintie 11,00440 HELSINKI

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Lassilan Autopiiri Oy puhelinnumero?

    Lassilan Autopiiri Oy's phone number is 09 3508450.

  2. 2.Missä Lassilan Autopiiri Oy sijaitsee?

    Lassilan Autopiiri Oy is located at Kaupintie 11, 00440 HELSINKI. Get Directions.

  3. 3.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Lassilan Autopiiri Oy?

    Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Lassilan Autopiiri Oy on Vuori Pekka Kalevi. You can reach them at pekka.vuori@realia.fi.

  4. 4.Mikä on yrityksen Lassilan Autopiiri Oy verkkosivusto?

    Lassilan Autopiiri Oy's website is www.realiaisannointi.fi.

  5. 5.Mikä on yrityksen Lassilan Autopiiri Oy vuotuinen myynti?

    Yrityksen Lassilan Autopiiri Oy vuotuinen myynti on noin 5 449 €.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Lassilan Autopiiri Oy.