Laatukoru Oy

Kultasepänliike

3.7★★★★★(26 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Laatukoru Oy
Leppävaarankatu 3-9, 02600 Espoo, Finland
Espoo
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt10.00 – 20.00
  • maanantai10.00 – 20.00
  • tiistai10.00 – 20.00
  • keskiviikko10.00 – 20.00
  • torstai10.00 – 20.00
  • perjantai10.00 – 20.00
  • lauantai10.00 – 19.00
  • sunnuntai12.00 – 18.00
Sosiaalinen media
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Laatukoru Oy on suomalainen perheyritys, joka toimii koru- ja kelloalalla. He palvelevat asiakkaitaan 13 myymälässä sekä verkkokaupassa tarjoten koruja, kelloja, lahjatavaroita ja älykelloja tunnetuilta brändeiltä. Laatukoru valmistaa myös itse Silván-timanttikorumallistonsa omassa verstaassaan, johon kuuluvat muun muassa vihkisormukset, kihlasormukset, korvakorut ja riipukset. Espoon Sellon myymälästä löytyy lisäksi tunnettuja kellobrändejä, kuten Garmin, Tissot ja Seiko, sekä muita tunnettuja korubrändejä, kuten Swarovski, Kalevala ja Lumoava. Tervetuloa tutustumaan myymälään!

Luottokortit
Debit Card, NFC, Yes
Ruokailuvaihtoehdot
Delivery
Pääsy pyörätuolilla
Parking, Yes

teollisuus: Ostoksilla käynti » Kultasepänliike

Toimialana:
  • Kultakauppias
  • Kultaseppä
  • Kultasepänliike
  • Jalokiviliikkeet ja kellot
  • Korusuunnittelija
  • Kellomyymälä
ISIC-koodit
3211, 4773, 7410

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Laatukoru Oy puhelinnumero?

    Laatukoru Oy's phone number is 040 0110078.

  2. 2.Missä Laatukoru Oy sijaitsee?

    Laatukoru Oy is located at Leppävaarankatu 3-9, 02600 Espoo, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Laatukoru Oy aukioloajat?

    Laatukoru Oy on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 10.00 – 20.00; Saturday: 10.00 – 19.00; Sunday: 12.00 – 18.00.

  4. 4.Mikä on yrityksen Laatukoru Oy verkkosivusto?

    Laatukoru Oy's website is laatukoru.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Laatukoru Oy.