Ky Texera J. Koivuniemi

Yrityskontaktit

Koivuniemi Juhani Kalevi

    Yhteystiedot

    Ky Texera J. Koivuniemi
    Puolalanpuisto 5, 20100 Turku, Finland
    Turku
    Saa reittiohjeet
    Aukioloajat eivät saatavilla
    Fax
    02 2330166
    Sosiaalinen media
    Soita Muokata

    Yrityksen kuvaus

    Koivuniemi Juhani Kalevi on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Ky Texera J. Koivuniemi.

    Perustettu
    1978
    Vuosia toiminnassa
    48
    Postilokero
    Puolalanpuisto 5 B 12,20100 TURKU

    Kysymyksiä ja vastauksia

    1. 1.Kuinka kauan Ky Texera J. Koivuniemi on toiminut?

      Ky Texera J. Koivuniemi on toiminut 48 vuotta.

    2. 2.Mikä on yrityksen Ky Texera J. Koivuniemi puhelinnumero?

      Ky Texera J. Koivuniemi's phone number is 02 2517111.

    3. 3.Missä Ky Texera J. Koivuniemi sijaitsee?

      Ky Texera J. Koivuniemi is located at Puolalanpuisto 5, 20100 Turku, Finland. Get Directions.

    4. 4.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Ky Texera J. Koivuniemi?

      Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Ky Texera J. Koivuniemi on Koivuniemi Juhani Kalevi.

    0 arvostelua

    Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Ky Texera J. Koivuniemi.