Kamuskat Oy

Yhteystiedot

Kamuskat Oy
Laakspohjanraitti 3, 08500 Lohja, Finland
Saa reittiohjeet
Puhelin: 019 383000
Google Kartat: Vierailu
Soita
Arvostele
Lisää Kuvia

Kartta

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Kamuskat Oy?

Puhelinnumero yritykselle Kamuskat Oy on 019 383000.
Q2

Missä yritys Kamuskat Oy sijaitse?

Yritys Kamuskat Oy sijaitsee osoitteessa Laakspohjanraitti 3, 08500 Lohja, Finland, Uudenmaan maakunta.
Q3

Onko yritykselle Kamuskat Oy ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Kamuskat Oy puhelimitse numeroon 019 383000.
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Laakspohjanraitti 3, 08500 Lohja, Finland
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 08500

Yrityksiä paikoissa 08500: 679
Väestö: 7 764
08500 Yritystiheys lämpökarttana

Luokat

Industry:  22 %
Home Services:  13 %
Shopping:  13 %
Professional Services:  11 %
Muu:  42 %

Hinta

halpa:  70 %
kohtalainen:  20 %
Kallis:  10 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  52 %
19:  26 %
5:  18 %
Muu:  4 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 08500

Sukupuoli

Nainen:  51 %
Mies:  49 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu