K-Auto Volkswagen Airport

Volkswagen-kauppias

4.1★★★★★(684 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

K-Auto Volkswagen Airport
Kiitoradantie 2, 01530 Vantaa, Finland
Vantaa
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt7.30 – 18.00
  • maanantai7.30 – 18.00
  • tiistai7.30 – 18.00
  • keskiviikko7.30 – 18.00
  • torstai7.30 – 18.00
  • perjantai7.30 – 18.00
  • lauantai10.00 – 15.00
  • sunnuntaiSuljettu
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen K-Auto Volkswagen Airport puhelimitse numeroon 010 5333600. Yrityksen K-Auto Volkswagen Airport ensisijainen luokka on Volkswagen-kauppias. Yritys K-Auto Volkswagen Airport sijaitsee osoitteessa Kiitoradantie 2, 01530 Vantaa, Finland.

Luottokortit
Debit Card, NFC, Yes
Pääsy pyörätuolilla
Parking, Yes

teollisuus: Auto » Volkswagen-kauppias

Toimialana:
  • Autotarvikeliike
  • Auton korjaus ja huolto
  • Käytettyjen autojen myyjät
  • Volkswagen-kauppias
ISIC-koodit
4510, 4520, 4530

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen K-Auto Volkswagen Airport puhelinnumero?

    K-Auto Volkswagen Airport's phone number is 010 5333600.

  2. 2.Missä K-Auto Volkswagen Airport sijaitsee?

    K-Auto Volkswagen Airport is located at Kiitoradantie 2, 01530 Vantaa, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen K-Auto Volkswagen Airport aukioloajat?

    K-Auto Volkswagen Airport on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 7.30 – 18.00; Saturday: 10.00 – 15.00; Sunday: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen K-Auto Volkswagen Airport verkkosivusto?

    K-Auto Volkswagen Airport's website is www.volkswagen.fi/fi/k-auto/airport.html.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle K-Auto Volkswagen Airport.