Käyttökoti Oy

Yhteystiedot

Käyttökoti Oy
Hitsarintie 20, 37830 VIIALA
Viiala, Pirkanmaan maakunta
Saa reittiohjeet

Yrityksen kuvaus

Käyttökoti Oy sijaitsee kohteessa Viiala, Pirkanmaan maakunta.

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Käyttökoti Oy?

Puhelinnumero yritykselle Käyttökoti Oy on 050 0733183.
Q2

Missä yritys Käyttökoti Oy sijaitse?

Yritys Käyttökoti Oy sijaitsee osoitteessa Hitsarintie 20, 37830 VIIALA, Viiala, Pirkanmaan maakunta.
Q3

Onko yritykselle Käyttökoti Oy ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Käyttökoti Oy puhelimitse numeroon 050 0733183.
Q4

Mikä on yrityksen Käyttökoti Oy verkko-osoite (URL)?

Verkkosivusto yritykselle Käyttökoti Oy on www.helmitalo.net.
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Hitsarintie 20, 37830 VIIALA Viiala, Pirkanmaan maakunta
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 37830

Yrityksiä paikoissa 37830: 412
Väestö: 4 885

Luokat

Industry:  22 %
Shopping:  12 %
Home Services:  11 %
Professional Services:  11 %
Muu:  45 %

Hinta

halpa:  75 %
kohtalainen:  17 %
Kallis:  8 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  68 %
3:  19 %
5:  12 %
Muu:  1 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 37830

Sukupuoli

Nainen:  50 %
Mies:  50 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu