JL Levytekniikka Oy

Metallirakennetoimittaja

5.0★★★★★(2 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

JL Levytekniikka Oy
Takametsäntie 4, 20320 Raisio, Finland
Raisio
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt6.45 – 22.30
  • maanantai6.45 – 22.30
  • tiistai6.45 – 22.30
  • keskiviikko6.45 – 22.30
  • torstai6.45 – 22.30
  • perjantai6.45 – 22.30
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Fax
02 4339810
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

JL Levytekniikka Oy on vuonna 1994 perustettu ohutlevyosien ja -kokonaisuuksien sopimusvalmistaja Turussa. Yritys tarjoaa avaimet käteen palvelua ja ratkaisee asiakkaiden haasteet ja ongelmat. He ovat ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 sertifioitu ohutlevytuotteita valmistava yritys, jossa työskentelee noin 28 henkilöä. Lisäksi suunnittelun ja valmistuksen lisäksi, he tarjoavat asiakkailleen myös elektrolyyttiset pintakäsittelyt, maalaukset ja painatukset sekä koneistukset alihankkijoidensa kautta.

Työntekijät
<25
Perustettu
1994
Vuosia toiminnassa
32
Pääsy pyörätuolilla
Yes

teollisuus: Business to Business » Metallirakennetoimittaja

Toimialana:
  • Metallirakennetoimittaja
ISIC-koodit
4663

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Kuinka kauan JL Levytekniikka Oy on toiminut?

    JL Levytekniikka Oy on toiminut 32 vuotta.

  2. 2.Mikä on yrityksen JL Levytekniikka Oy puhelinnumero?

    JL Levytekniikka Oy's phone number is 02 4339800.

  3. 3.Missä JL Levytekniikka Oy sijaitsee?

    JL Levytekniikka Oy is located at Takametsäntie 4, 20320 Raisio, Finland. Get Directions.

  4. 4.Mitkä ovat yrityksen JL Levytekniikka Oy aukioloajat?

    JL Levytekniikka Oy on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 6.45 – 22.30; weekends: Closed.

  5. 5.Mikä on yrityksen JL Levytekniikka Oy verkkosivusto?

    JL Levytekniikka Oy's website is www.jl-levytekniikka.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle JL Levytekniikka Oy.