Jesper Junior
Lasten ja vauvojen vaatteet
Yhteystiedot
Suljettu nyt10.00 – 20.00
- maanantai10.00 – 20.00
- tiistai10.00 – 20.00
- keskiviikko10.00 – 20.00
- torstai10.00 – 20.00
- perjantai10.00 – 20.00
- lauantai10.00 – 20.00
- sunnuntai11.00 – 18.00
Yrityksen kuvaus
Jesper Junior on suomalainen lastenvaatteisiin erikoistunut liikeketju, joka perustettiin vuonna 1981. He tarjoavat leikki-ikäisille lapsille tunnettuja merkkituotteita sekä oman tuotannon tuotemerkkejä tytöille ja pojille. Ketjun vahvuutena on oma tuotanto, joka mahdollistaa laadukkaiden lastenvaatteiden tarjoamisen edulliseen hintaan. Tuotemerkit sisältävät muun muassa S.Oliver, Lego, Hummel, Reima, Ruskovilla, Mingneli ja Kivat. Jesper Juniorin oma tuotanto sisältää tuotemerkit Jonathan, Busino, Keiki ja vauvojen Nalle-sarjan.
teollisuus: Vaatetus » Lasten ja vauvojen vaatteet
- Lasten ja vauvojen vaatteet
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Jesper Junior puhelinnumero?
Jesper Junior's phone number is 050 4070380.
2.Missä Jesper Junior sijaitsee?
Jesper Junior is located at Vantaanportinkatu 3, 01510 Vantaa, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Jesper Junior aukioloajat?
Jesper Junior on avoinna seuraavina aikoina: Monday - Saturday: 10.00 – 20.00; Sunday: 11.00 – 18.00.
4.Mikä on yrityksen Jesper Junior verkkosivusto?
Jesper Junior's website is www.jesperjunior.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Jesper Junior.