Indieplace Oy

Yhteystiedot

Indieplace Oy
Kuortaneenkatu 2, 00510 Helsinki, Finland
Saa reittiohjeet
Tuntia: Näytä
Google Kartat: Vierailu
Instagram: Vierailu
LinkedIn-profiili: Vierailu
Arvostele
Lisää Kuvia

Yrityksen kuvaus

Indieplace Oy on täyden palvelun vaikuttajamarkkinointitoimisto, jolla on 400 sosiaalisen median vaikuttajaa yhteisössään. He tarjoavat inspiraatiota ja elämyksiä kolmen pääsivustonsa, teemaportaalinsa ja eri sosiaalisen median kanaviensa kautta. Indieplace on erikoistunut vaikuttaja- ja sisältömarkkinoinnin suunnitteluun ja he ovat täyden palvelun kumppani, joka luo brändille vaikuttajamarkkinoinnin strategian, suunnittelee markkinointiaktiviteetit, löytää sopivat vaikuttajat, vastaa toteutuksesta ja mittaa tulokset. Heillä on kokenut tiimi, joka auttaa yrityksiä kehittymään vaikuttajamarkkinoinnissa.
Näytä lisää
teollisuus
Asiantuntijapalvelut »  Yrityshallinta
Toimiala:
Pääkonttorien toiminta
ISIC-koodit
7010

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Missä yritys Indieplace Oy sijaitse?

Yritys Indieplace Oy sijaitsee osoitteessa Kuortaneenkatu 2, 00510 Helsinki, Finland, Uudenmaan maakunta.
Q2

Minä päivinä Indieplace Oy on avoinna?

Indieplace Oy on avoin ma–pe 9.00–17.00; suljettu la–su .
Q3

Mikä on yrityksen Indieplace Oy verkko-osoite (URL)?

Verkkosivusto yritykselle Indieplace Oy on www.indieplace.fi.
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Kuortaneenkatu 2, 00510 Helsinki, Finland
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 00510

Yrityksiä paikoissa 00510: 4 227
Väestö: 8 412
00510 Yritystiheys lämpökarttana

Luokat

Professional Services:  18 %
Shopping:  15 %
Industry:  15 %
Restaurants:  11 %
Muu:  41 %

Hinta

halpa:  57 %
kohtalainen:  34 %
Kallis:  4 %
Hyvin kallis:  4 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  48 %
9:  25 %
5:  19 %
2:  7 %
Muu:  1 %

Naapurustot

Alppila:  27 %
Harju:  17 %
Vallila:  48 %
Muu:  9 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 00510

Sukupuoli

Nainen:  53 %
Mies:  47 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu