Ihoklinikka Oiva

Kauneushoitolat

4.8★★★★★(5 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Ihoklinikka Oiva
Tilkantori 6, 00300 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt12.00 – 17.00
  • maanantai12.00 – 17.00
  • tiistai12.00 – 17.00
  • keskiviikko12.00 – 17.00
  • torstai12.00 – 17.00
  • perjantai12.00 – 17.00
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

"Ihoklinikka Oiva" on erikoistunut ihonhoitoon intohimolla. He tarjoavat hoitoja erilaisiin iho-ongelmiin, kuten akneen, ikääntymiseen ja allergioihin, ja pyrkivät aina tarjoamaan parhaat mahdolliset hoidot ja tuotteet asiakkailleen. Pitkä kokemus ja hyvä koulutus takaavat heidän ammattitaitonsa, ja he pysyvät ajan tasalla alalla jatkuvan koulutuksen ja asiantuntijatyön avulla. Ihoklinikka Oiva tuntee herkän ihon erityispiirteet ja tarjoaa yksilöllisesti sopivia tuotteita välttäen allergiaa aiheuttavia aineita. Heidän erikoisosaamistaan ovat ainesosatietous ja kosmetiikka-allergiat. Lisäksi kauneushoitolassaan on tutkitusti puhdas sisäilma, joten se sopii myös hajusteyliherkille ja astmaatikoille.

Luottokortit
Debit Card, Yes
Monimuotoisuuden hallinta
Woman Led
WC
Yes
Pääsy pyörätuolilla
Parking, Restroom, Seating, Yes

teollisuus: Henkilökohtaiset palvelut » Kauneushoitolat

Toimialana:
  • Kauneushoitolat
ISIC-koodit
9602

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Ihoklinikka Oiva puhelinnumero?

    Ihoklinikka Oiva's phone number is 050 4660878.

  2. 2.Missä Ihoklinikka Oiva sijaitsee?

    Ihoklinikka Oiva is located at Tilkantori 6, 00300 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Ihoklinikka Oiva aukioloajat?

    Ihoklinikka Oiva on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 12.00 – 17.00; weekends: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen Ihoklinikka Oiva verkkosivusto?

    Ihoklinikka Oiva's website is www.ihoklinikkaoiva.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Ihoklinikka Oiva.