Hiushuone TUNNE

Kampaamo

5.0★★★★★(24 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Hiushuone TUNNE
Rikhardinkatu 4, 00130 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt9.00 – 21.00
  • maanantai9.00 – 21.00
  • tiistai9.00 – 21.00
  • keskiviikko9.00 – 21.00
  • torstai9.00 – 21.00
  • perjantai9.00 – 21.00
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Hiushuone TUNNE on tunnelmallinen kampaamo Helsingin keskustassa, Esplanadin lähellä. He tarjoavat ammattitaitoista ja asiakaslähtöistä palvelua lämpimässä ja kodikkaassa ympäristössä. Kampaamon ystävällinen henkilökunta auttaa asiakkaita rentoutumaan ja olemaan oma itsensä. TUNNE tarjoaa positiivista tunnelmaa elämään.

Luottokortit
Debit Card, NFC, Yes
Monimuotoisuuden hallinta
Woman Led
Hyvää lapsille
Yes
LGBTQ-ystävällinen
Yes
WC
Yes
Pääsy pyörätuolilla
Parking, Restroom, Seating, Yes
Wi-Fi
Yes

teollisuus: Henkilökohtaiset palvelut » Kampaamo

Toimialana:
  • Parturit
  • Hiustenpidennysten tekijä
  • Kampaamo
ISIC-koodit
9602

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Hiushuone TUNNE puhelinnumero?

    Hiushuone TUNNE's phone number is 044 2416944.

  2. 2.Missä Hiushuone TUNNE sijaitsee?

    Hiushuone TUNNE is located at Rikhardinkatu 4, 00130 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Hiushuone TUNNE aukioloajat?

    Hiushuone TUNNE on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 9.00 – 21.00; weekends: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen Hiushuone TUNNE verkkosivusto?

    Hiushuone TUNNE's website is www.hiushuonetunne.com.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Hiushuone TUNNE.