Haagan PullaKauppa
Kahvilat
Yhteystiedot
Suljettu nyt8.00 – 15.00
- maanantai8.00 – 15.00
- tiistai8.00 – 15.00
- keskiviikko8.00 – 15.00
- torstai8.00 – 15.00
- perjantai8.00 – 15.00
- lauantaiSuljettu
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Haagan PullaKauppa puhelimitse numeroon 050 4710642. Yrityksen Haagan PullaKauppa ensisijainen luokka on Kahvilat. Yritys Haagan PullaKauppa sijaitsee osoitteessa Huovitie 7, 00400 Helsinki, Finland.
teollisuus: Ruoka ja ateriat » Kahvilat
- Leipomot
- Kahvilat
- Konditoria
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Haagan PullaKauppa puhelinnumero?
Haagan PullaKauppa's phone number is 050 4710642.
2.Missä Haagan PullaKauppa sijaitsee?
Haagan PullaKauppa is located at Huovitie 7, 00400 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Haagan PullaKauppa aukioloajat?
Haagan PullaKauppa on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 8.00 – 15.00; weekends: Closed.
4.Onko yrityksellä Haagan PullaKauppa pysäköintiä?
Kyllä — yrityksellä Haagan PullaKauppa on pysäköinti saatavilla.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Haagan PullaKauppa.