Golf Sky Espoo

Golftarvikeliike

4.6★★★★★(98 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Golf Sky Espoo
Martinsillantie 10, 02270 Espoo, Finland
Espoo
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt10.00 – 20.00
  • maanantai10.00 – 20.00
  • tiistai10.00 – 20.00
  • keskiviikko10.00 – 20.00
  • torstai10.00 – 20.00
  • perjantai10.00 – 20.00
  • lauantai10.00 – 16.00
  • sunnuntai12.00 – 16.00
Soita

Yrityksen kuvaus

Golf Sky Espoo on Suomen kattavin golftarvikkeiden erikoismyymälä, josta löytyvät mailat, kengät, bägit ja vaatteet. Lisäksi tarjolla on ammattitaitoista palvelua ja apua kaikissa golfaamiseen liittyvissä asioissa. Myymälässä on aina hyviä tarjouksia, uutuuksia ja avuliasta palvelua esimerkiksi mailojen fittaukseen. Tervetuloa Espoon myymälään kauppakeskus Liilan yhteydessä, sekä muihin myymälöihimme Tampereella, Vantaalla, Turussa ja verkkokauppaan!

Luottokortit
Debit Card, Yes
Ruokailuvaihtoehdot
Delivery
Varaukset
Yes
Pääsy pyörätuolilla
Parking, Yes
Wi-Fi
Yes

teollisuus: Urheilu ja aktiviteetit » Golftarvikeliike

Toimialana:
  • Golftarvikeliike
ISIC-koodit
4763

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Golf Sky Espoo puhelinnumero?

    Golf Sky Espoo's phone number is 0600 418786.

  2. 2.Missä Golf Sky Espoo sijaitsee?

    Golf Sky Espoo is located at Martinsillantie 10, 02270 Espoo, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Golf Sky Espoo aukioloajat?

    Golf Sky Espoo on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 10.00 – 20.00; Saturday: 10.00 – 16.00; Sunday: 12.00 – 16.00.

  4. 4.Mikä on yrityksen Golf Sky Espoo verkkosivusto?

    Golf Sky Espoo's website is golfsky.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Golf Sky Espoo.