Flave Innovations Oy

Ohjelmistoyritys

Yrityskontaktit

Jaana Fodil
Investment Management

Yhteystiedot

Soita Sähköposti

Yrityksen kuvaus

Jaana Fodil on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Flave Innovations Oy.

Perustettu
2014
Vuosia toiminnassa
12

teollisuus: Tietokoneet ja elektroniikka » Ohjelmistoyritys

Toimialana:
  • Ohjelmistoyritys
ISIC-koodit
4741

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Kuinka kauan Flave Innovations Oy on toiminut?

    Flave Innovations Oy on toiminut 12 vuotta.

  2. 2.Mikä on yrityksen Flave Innovations Oy puhelinnumero?

    Flave Innovations Oy's phone number is 050 5050590.

  3. 3.Missä Flave Innovations Oy sijaitsee?

    Flave Innovations Oy is located at Ilmarinkatu 14, 00100 Helsinki, Finland. Get Directions.

  4. 4.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Flave Innovations Oy?

    Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Flave Innovations Oy on Jaana Fodil (Investment Management). You can reach them at jaana@flaveinnovations.com.

  5. 5.Kuka muu työskentelee yrityksessä Flave Innovations Oy?

    Flave Innovations Oy also has 1 other listed contact: Ilkka Oksanen_one.

  6. 6.Mikä on yrityksen Flave Innovations Oy verkkosivusto?

    Flave Innovations Oy's website is www.flaveinnovations.com.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Flave Innovations Oy.