Dynamo&son

Mainos- ja markkinointitoimistot

5.0★★★★★(2 review, ulkoisista lähteistä)

Yrityskontaktit

Terri Vuorinen
Marketing and Advertising

Yhteystiedot

Dynamo&son
Vuorikatu 15, 00100 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt9.00 – 17.00
  • maanantai9.00 – 17.00
  • tiistai9.00 – 17.00
  • keskiviikko9.00 – 17.00
  • torstai9.00 – 17.00
  • perjantai9.00 – 17.00
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Soita

Yrityksen kuvaus

Dynamo&Son on 25 hengen luova toimisto, joka uskoo siihen, että järkevä valitsee tunteen. He suunnittelevat kanavariippumatonta, ketterää ja kaikkiin asiakaskohtaamisiin liittyvää kommunikointia. Toimisto sijaitsee toistaiseksi Kaisaniemessä, ja heidät löytää myös verkosta eri kanavista kuten dynamoson.fi, LinkedInistä, Twitteristä ja Instagramista. He tekevät merkityksellisiä tekoja asiakkaidensa puolesta strategisen suunnittelun, markkinoinnin, mainonnan ja designin keinoin. Konttori sijaitsee Kaikukadulla Elannon vanhan pääkonttorin jumppasalissa, ja he kannustavat tutustumaan heihin. Dynamo&Son on digitaalinen mainostoimisto, jonka tehtävänä on sytyttää valo ja joka uskoo ideoihin ja tarinoihin.

Työntekijät
<25
Perustettu
1995
Vuosia toiminnassa
31

teollisuus: Asiantuntijapalvelut » Mainos- ja markkinointitoimistot

Toimialana:
  • Mainos- ja markkinointitoimistot
  • Internetmarkkinointipalvelu
  • Mainostoimisto
  • Markkinoinnin konsulttipalvelu
ISIC-koodit
7310

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Kuinka kauan Dynamo&son on toiminut?

    Dynamo&son on toiminut 31 vuotta.

  2. 2.Mikä on yrityksen Dynamo&son puhelinnumero?

    Dynamo&son's phone number is 050 3634583.

  3. 3.Missä Dynamo&son sijaitsee?

    Dynamo&son is located at Vuorikatu 15, 00100 Helsinki, Finland. Get Directions.

  4. 4.Mitkä ovat yrityksen Dynamo&son aukioloajat?

    Dynamo&son on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 9.00 – 17.00; weekends: Closed.

  5. 5.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Dynamo&son?

    Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Dynamo&son on Terri Vuorinen (Marketing and Advertising). You can reach them at terri.vuorinen@dynamoson.fi.

  6. 6.Kuka muu työskentelee yrityksessä Dynamo&son?

    Dynamo&son also has 4 other listed contact: Tiia Trontti, Sanna Suomalainen, Eeva Marttinen, Jemina Juliana_other.

  7. 7.Mikä on yrityksen Dynamo&son verkkosivusto?

    Dynamo&son's website is www.dynamoson.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Dynamo&son.