925 Design

Liikkeenjohdon konsultointi

Yhteystiedot

925 Design
Merikatu 9, 00140 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Aukioloajat eivät saatavilla
Sähköposti
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

925 Design uskoo, että yritysten kilpailukykyä voidaan merkittävästi parantaa kiinnittämällä huomiota tehokkaisiin työtapoihin, rohkeaan ajatteluun ja aktiiviseen itsehallintaan. He auttavat yrityksiä parantamaan kilpailukykyään ohjaamalla huomiota pieniin päivittäisiin tapoihin. Muuttamalla tapojaan he taistelevat työpäivän pirstoutumista, sekavuutta ja stressiä vastaan. 925 Design on suunnittelutoimisto, joka pyrkii parempaan työelämään. Lisätietoja osoitteessa www.925design.fi.

teollisuus: Asiantuntijapalvelut » Yrityshallinta

Toimialana:
  • Liikkeenjohdon konsultointi
ISIC-koodit
7020

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen 925 Design puhelinnumero?

    925 Design's phone number is 050 5571156.

  2. 2.Missä 925 Design sijaitsee?

    925 Design is located at Merikatu 9, 00140 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mikä on yrityksen 925 Design verkkosivusto?

    925 Design's website is www.925design.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle 925 Design.