Chalupa Food Machete

Meksikolaiset ravintolat

4.0★★★★★(55 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Chalupa Food Machete
Pursimiehenkatu 8, 00150 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt10.30 – 21.00
  • maanantai10.30 – 21.00
  • tiistai10.30 – 21.00
  • keskiviikko10.30 – 21.00
  • torstai10.30 – 21.00
  • perjantai10.30 – 21.00
  • lauantai11.00 – 18.00
  • sunnuntai12.00 – 18.00
Sosiaalinen media
Soita

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Chalupa Food Machete puhelimitse numeroon 046 9574256. Yrityksen Chalupa Food Machete ensisijainen luokka on Meksikolaiset ravintolat. Yritys Chalupa Food Machete sijaitsee osoitteessa Pursimiehenkatu 8, 00150 Helsinki, Finland.

Luottokortit
Debit Card, Yes
Ruokailuvaihtoehdot
Delivery, Take-out
Hyvää lapsille
Yes
Valikot
Bar Snacks, Coffee, Dinner, Lunch
Ulkoistuimet
No
Hinta
$
Varaukset
Yes
WC
Yes

teollisuus: Ruoka ja ateriat » Meksikolaiset ravintolat

Toimialana:
  • Meksikolaiset ravintolat
ISIC-koodit
5610

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Chalupa Food Machete puhelinnumero?

    Chalupa Food Machete's phone number is 046 9574256.

  2. 2.Missä Chalupa Food Machete sijaitsee?

    Chalupa Food Machete is located at Pursimiehenkatu 8, 00150 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Chalupa Food Machete aukioloajat?

    Chalupa Food Machete on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 10.30 – 21.00; Saturday: 11.00 – 18.00; Sunday: 12.00 – 18.00.

  4. 4.Mikä on yrityksen Chalupa Food Machete verkkosivusto?

    Chalupa Food Machete's website is chalupa.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Chalupa Food Machete.