Ch5 Finland Oy

Yrityskontaktit

Christian Grondahl

Ch5 Finland Oy

Yhteystiedot

Ch5 Finland Oy
Tallberginkatu 1A/126, HELSINKI, FIN-00180 FI
Helsinki, Uudenmaan maakunta
Saa reittiohjeet
Puhelin: 09 6850900
Faksi: 09 68509011

Yrityksen kuvaus

Ch5 Finland Oy sijaitsee kohteessa Helsinki, Uudenmaan maakunta.

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Ch5 Finland Oy?

Puhelinnumero yritykselle Ch5 Finland Oy on 09 6850900.
Q2

Missä yritys Ch5 Finland Oy sijaitse?

Yritys Ch5 Finland Oy sijaitsee osoitteessa Tallberginkatu 1A/126, HELSINKI, FIN-00180 FI, Helsinki, Uudenmaan maakunta.
Q3

Onko yritykselle Ch5 Finland Oy ensisijaista yhteyshenkilöä?

Christian Grondahl on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Ch5 Finland Oy. Voit ottaa yhteyttä henkilöön Christian Grondahl sähköpostiosoitteessa christian.grondahl@ch5finland.com.
Q4

Onko yritykselle Ch5 Finland Oy olemassa muita yhteystietoja?

Meillä vielä 1 yhteyshenkilö(ä) yritykselle Ch5 Finland Oy. Niihin kuuluu: Ch5 Finland Oy.
+

Historiallista tietoa

Vanhat yrityssivustot ja sähköpostit, joita ei enää ole olemassa, vain tiedotustarkoituksiin.
www.loganorviss.com
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Tallberginkatu 1A/126, HELSINKI, FIN-00180 FI Helsinki, Uudenmaan maakunta
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 00180

Yrityksiä paikoissa 00180: 3 114
Väestö: 10 640
00180 Yritystiheys lämpökarttana

Luokat

Professional Services:  22 %
Industry:  14 %
Shopping:  14 %
Muu:  50 %

Hinta

kohtalainen:  45 %
halpa:  34 %
Kallis:  10 %
Hyvin kallis:  10 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  46 %
9:  26 %
5:  18 %
2:  8 %
Muu:  2 %

Naapurustot

Kamppi:  42 %
Ruoholahti:  40 %
Muu:  18 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 00180

Sukupuoli

Nainen:  53 %
Mies:  47 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu