Carusell Parturi-Kampaamo
Kampaamo
Yrityskontaktit
Yhteystiedot
Suljettu nyt9.00 – 19.00
- maanantai9.00 – 19.00
- tiistai9.00 – 19.00
- keskiviikko9.00 – 19.00
- torstai9.00 – 19.00
- perjantai9.00 – 19.00
- lauantai9.00 – 16.00
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
Carusell Parturi-Kampaamon palveluihin kuuluvat miesten ja naisten parturi- ja kampaamopalvelut, hiustenpidennykset sekä bodysugaring eli sokerointi. Heidän palveluihinsa kuuluvat muun muassa erilaiset leikkaukset, värjäykset, sävytykset, permanentit, hää- ja juhlakampaukset sekä hiustenpidennykset. Carusell Parturi-Kampaamo sijaitsee Vantaalla Prismakeskuksessa ja heidän palveluitaan on mahdollista saada arkisin klo 9-19 ja lauantaisin klo 9-16. He käyttävät maailmanluokan hiustuotteita ja heidän tavoitteenaan on saavuttaa parhaat tulokset asiakkailleen.
teollisuus: Henkilökohtaiset palvelut » Kampaamo
- Parturit
- Kampaamo
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Carusell Parturi-Kampaamo puhelinnumero?
Carusell Parturi-Kampaamo's phone number is 010 3205665.
2.Missä Carusell Parturi-Kampaamo sijaitsee?
Carusell Parturi-Kampaamo is located at Tikkurilantori 1, Vantaanaukio, 01300 Vantaa, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Carusell Parturi-Kampaamo aukioloajat?
Carusell Parturi-Kampaamo on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 9.00 – 19.00; Saturday: 9.00 – 16.00; Sunday: Closed.
4.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Carusell Parturi-Kampaamo?
Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Carusell Parturi-Kampaamo on Parturi- Kampaamo Carusell. You can reach them at domain@vihtori.fi.
5.Mikä on yrityksen Carusell Parturi-Kampaamo verkkosivusto?
Carusell Parturi-Kampaamo's website is www.carusell.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Carusell Parturi-Kampaamo.