Cape Universal

Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä

Yhteystiedot

Cape Universal
Simonkatu 6, 00100 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Aukioloajat eivät saatavilla
Sosiaalinen media
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Cape Universal puhelimitse numeroon 040 0513777. Yrityksen Cape Universal ensisijainen luokka on Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä. Yritys Cape Universal sijaitsee osoitteessa Simonkatu 6, 00100 Helsinki, Finland.

Pääsy pyörätuolilla
Yes

teollisuus: Vaatetus » Vaatekaupat

Toimialana:
  • Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä
ISIC-koodit
4771

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Cape Universal puhelinnumero?

    Cape Universal's phone number is 040 0513777.

  2. 2.Missä Cape Universal sijaitsee?

    Cape Universal is located at Simonkatu 6, 00100 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mikä on yrityksen Cape Universal verkkosivusto?

    Cape Universal's website is capeuniversal.fi/retail-stores.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Cape Universal.