Cafe Kruunu

Tapas-baarit

4.4★★★★★(13 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Cafe Kruunu
Vironkatu 11, 00170 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nytClosed
  • maanantaiSuljettu
  • tiistaiSuljettu
  • keskiviikko17.00 – 0.00
  • torstai17.00 – 0.00
  • perjantai17.00 – 0.00
  • lauantai15.00 – 0.00
  • sunnuntaiSuljettu
Soita

Yrityksen kuvaus

Cafe Kruunu on pieni viinibaari, jossa tarjolla koko päivän talon tapaksia myöhäiseen iltaan asti. Tarjolla on viiniä, olutta ja muuta juotavaa viihtyisässä ilmapiirissä. Tervetuloa!

Luottokortit
Debit Card
Juomat
Yes
Sopii ryhmille
Yes
LGBTQ-ystävällinen
Yes
Valikot
Bar Snacks, Coffee
Hinta
$$$
WC
Yes

teollisuus: Ruoka ja ateriat » Tapas-baarit

Toimialana:
  • Baarit, pubit ja tavernat
  • Tapas-baarit
  • Viinibaari
ISIC-koodit
5610, 5630

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Cafe Kruunu puhelinnumero?

    Cafe Kruunu's phone number is 044 2447497.

  2. 2.Missä Cafe Kruunu sijaitsee?

    Cafe Kruunu is located at Vironkatu 11, 00170 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Cafe Kruunu aukioloajat?

    Cafe Kruunu on avoinna seuraavina aikoina: Monday, Tuesday: Closed; Wednesday - Friday: 17.00 – 0.00; Saturday: 15.00 – 0.00; Sunday: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen Cafe Kruunu verkkosivusto?

    Cafe Kruunu's website is www.cafekruunu.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Cafe Kruunu.