Belttie Oy

Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä

3.9★★★★★(32 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Belttie Oy
Viilarinkatu 5, 20320 Turku, Finland
Turku
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt10.00 – 18.00
  • maanantai10.00 – 18.00
  • tiistai10.00 – 18.00
  • keskiviikko10.00 – 18.00
  • torstai10.00 – 18.00
  • perjantai10.00 – 18.00
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Fax
02 2820001
Sosiaalinen media
Soita

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Belttie Oy puhelimitse numeroon 045 1360141. Yrityksen Belttie Oy ensisijainen luokka on Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä. Yritys Belttie Oy sijaitsee osoitteessa Viilarinkatu 5, 20320 Turku, Finland.

Luottokortit
Debit Card, NFC, Yes
Pääsy pyörätuolilla
Yes

teollisuus: Vaatetus » Vaatekaupat

Toimialana:
  • Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä
ISIC-koodit
4771

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Belttie Oy puhelinnumero?

    Belttie Oy's phone number is 045 1360141.

  2. 2.Missä Belttie Oy sijaitsee?

    Belttie Oy is located at Viilarinkatu 5, 20320 Turku, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Belttie Oy aukioloajat?

    Belttie Oy on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 10.00 – 18.00; weekends: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen Belttie Oy verkkosivusto?

    Belttie Oy's website is www.belttie.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Belttie Oy.