Autokiilan kahvio

Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta

4.0★★★★★(3 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Autokiilan kahvio
Asentajankatu 6, 20320 Turku, Finland
Turku
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt7.30 – 15.30
  • maanantai7.30 – 15.30
  • tiistai7.30 – 15.30
  • keskiviikko7.30 – 15.30
  • torstai7.30 – 15.30
  • perjantai7.30 – 15.30
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Verkko
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Autokiilan kahvio puhelimitse numeroon 040 1796522. Yrityksen Autokiilan kahvio ensisijainen luokka on Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta. Yritys Autokiilan kahvio sijaitsee osoitteessa Asentajankatu 6, 20320 Turku, Finland.

Juhlapalvelut
Yes
Luottokortit
Cash
Ruokailuvaihtoehdot
Delivery
Pukeutumiskoodi
Casual
Sopii ryhmille
Yes
Hyvää lapsille
Yes
Valikot
Coffee, Dessert, Lunch
Hinta
$
WC
Yes
Pääsy pyörätuolilla
Parking, Restroom

teollisuus: Ruoka ja ateriat » Ravintolat

Toimialana:
  • Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta
ISIC-koodit
5610

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Autokiilan kahvio puhelinnumero?

    Autokiilan kahvio's phone number is 040 1796522.

  2. 2.Missä Autokiilan kahvio sijaitsee?

    Autokiilan kahvio is located at Asentajankatu 6, 20320 Turku, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Autokiilan kahvio aukioloajat?

    Autokiilan kahvio on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 7.30 – 15.30; weekends: Closed.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Autokiilan kahvio.