Asunto Oy Satokirsti
Isännöintitoimisto
Yhteystiedot
Aukioloajat eivät saatavilla
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Asunto Oy Satokirsti puhelimitse numeroon 09 859881. Yrityksen Asunto Oy Satokirsti ensisijainen luokka on Isännöintitoimisto. Yritys Asunto Oy Satokirsti sijaitsee osoitteessa Asemakuja 2, 02770 ESPOO.
Vuotuinen myynti
168 000 €
Postilokero
c/o SKIPA Kiinteistöpalvelut Oy Asemakuja 2,02770 ESPOO
teollisuus: Kiinteistöpalvelut » Isännöintitoimisto
Toimialana:
- Isännöintitoimisto
ISIC-koodit
6820
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Asunto Oy Satokirsti puhelinnumero?
Asunto Oy Satokirsti's phone number is 09 859881.
2.Missä Asunto Oy Satokirsti sijaitsee?
Asunto Oy Satokirsti is located at Asemakuja 2, 02770 ESPOO. Get Directions.
3.Mikä on yrityksen Asunto Oy Satokirsti vuotuinen myynti?
Yrityksen Asunto Oy Satokirsti vuotuinen myynti on noin 168 000 €.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Asunto Oy Satokirsti.