ASK Scandinavia

Laukkukauppa

5.0★★★★★(1 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

ASK Scandinavia
Korkeavuorenkatu 5, 00140 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Aukioloajat eivät saatavilla
Sosiaalinen media
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

ASK Scandinavia on ekologinen laukkuyritys, joka valmistaa toiminnallisia asusteita niille, jotka arvostavat harkittua suunnittelua, hyvää laatua ja kestävää elämäntapaa.

Perustettu
2016
Vuosia toiminnassa
10
Pääsy pyörätuolilla
Yes

teollisuus: Vaatetus » Laukkukauppa

Toimialana:
  • Laukkukauppa
ISIC-koodit
4771

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Kuinka kauan ASK Scandinavia on toiminut?

    ASK Scandinavia on toiminut 10 vuotta.

  2. 2.Mikä on yrityksen ASK Scandinavia puhelinnumero?

    ASK Scandinavia's phone number is 050 5377159.

  3. 3.Missä ASK Scandinavia sijaitsee?

    ASK Scandinavia is located at Korkeavuorenkatu 5, 00140 Helsinki, Finland. Get Directions.

  4. 4.Mikä on yrityksen ASK Scandinavia verkkosivusto?

    ASK Scandinavia's website is www.askscandinavia.com.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle ASK Scandinavia.