Ambientia Turku
Ohjelmistoyritys
Yhteystiedot
Suljettu nyt9.00 – 17.00
- maanantai9.00 – 17.00
- tiistai9.00 – 17.00
- keskiviikko9.00 – 17.00
- torstai9.00 – 17.00
- perjantai9.00 – 17.00
- lauantaiSuljettu
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Ambientia Turku puhelimitse numeroon 029 0010500. Yrityksen Ambientia Turku ensisijainen luokka on Ohjelmistoyritys. Yritys Ambientia Turku sijaitsee osoitteessa Aurakatu 12b, 20100 Turku, Finland.
teollisuus: Tietokoneet ja elektroniikka » Ohjelmistoyritys
- Ohjelmistoyritys
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Ambientia Turku puhelinnumero?
Ambientia Turku's phone number is 029 0010500.
2.Missä Ambientia Turku sijaitsee?
Ambientia Turku is located at Aurakatu 12b, 20100 Turku, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Ambientia Turku aukioloajat?
Ambientia Turku on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 9.00 – 17.00; weekends: Closed.
4.Mikä on yrityksen Ambientia Turku verkkosivusto?
Ambientia Turku's website is www.ambientia.fi.
5.Mikä on yrityksen Ambientia Turku vuotuinen myynti?
Yrityksen Ambientia Turku vuotuinen myynti on noin 2 500 €.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Ambientia Turku.