Ässä-purku

Rakennusten purku-urakoitsija

5.0★★★★★(2 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Ässä-purku
Gadolininkatu 4, 00560 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Aukioloajat eivät saatavilla
Sosiaalinen media
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Ässä-purku puhelimitse numeroon 045 8727272. Yrityksen Ässä-purku ensisijainen luokka on Rakennusten purku-urakoitsija. Yritys Ässä-purku sijaitsee osoitteessa Gadolininkatu 4, 00560 Helsinki, Finland.

teollisuus: Rakentaminen » Rakennusten purku-urakoitsija

Toimialana:
  • Rakennusten purku-urakoitsija
ISIC-koodit
4311

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Ässä-purku puhelinnumero?

    Ässä-purku's phone number is 045 8727272.

  2. 2.Missä Ässä-purku sijaitsee?

    Ässä-purku is located at Gadolininkatu 4, 00560 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mikä on yrityksen Ässä-purku verkkosivusto?

    Ässä-purku's website is www.finder.fi/Rakennusliike/%C3%84ss%C3%A4-purku/Helsinki/yhteystiedot/2920765.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Ässä-purku.